Aktuality

29.04.2019

Máme projekt na HitHitu!

Dnes jsme úspěšně spustili crowdfundingovou kampaň na doméně HitHit. Naším cílem je získat finance na realizaci studentského benefičního festivalu Dudlík 2019, který upozorňuje na témata věnující se sociálně znevýhodněným a nemocným dětem formou zábavy a přátelského setkání. A zároveň finančně podpoříme zvolenou organizaci - letos Dudlík zasvětí svůj program dětem s poruchami autistického spektra (PAS) a finančním výtěžkem obdaruje spolek Naděje pro děti úplňku. Festival tak nabízí nejen pestrý hudební a divadelní program, ale také tematicky zaměřené workshopy a přednášky. Finanční dary budou využity na zajištění prostor, zvukové a osvětlovací techniky, na hudební… (více)
03.04.2019

Nový web je na světě!

Vážení návštěvníci! Do data konání Dudlíku 2019 zbývá ještě mnoho času, nicméně již nyní jsme pro Vás spustili nový web. Časem zde naleznete informace o festivalu, lineupy, videa a mnoho dalšího. Pokud chcete být informováni o letošním ročníku, přidejte se k odběru našeho newsletteru nebo navštivte naší facebookovou stránku. (více)
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace