Kapely

Circus Problem

Circus Problem

Kapela přináší s obrovskou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan. Kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house.

Její bouřlivé působení na české scéně zahrnuje jak pouliční busking, klubovou scénu, tak i velká pódia na předních českých i zahraničních festivalech. Prezentuje se svojí originální a nezaměnitelnou tvorbou autorských písní i některých coverů.

Shizzle Orchestra

Shizzle Orchestra
Jedenáctičlenná skvadra šílenců z Prahy, která ti kombinací ostré lyriky a honosného instrumentálního doprovodu vymete mozek z hlavy skrz temenní kost. Její tvorba má kořeny v hiphopu, avšak pohrává si s prvky různorodých žánrů. Na jejich vystoupeních tedy můžete na okamžik zavítat do oblasti Balkánu, sídliště, či typického českého venkova. Na pódiu očekávejte roztříštěné půllitry a rappera s nadupanou žesťovou sekcí.

Kapitáni průmyslu

Kapitáni průmyslu
Kapitáni Průmyslu je něžná kapela bloudící po střechách ospalé Prahy, vdechujíc štastně kouř z továren. Někteří hudební badatelé je zařazují do škatulky Industrial-noise pop, popřípadě Art-Punk oni sami se však spokojí s konstatováním, že hrajou hezký písničky o hezkých lidech a hezkých zvířátkách beznadějně utopených v rýži.

Vepřové komety

Vepřové komety

Vyklubaly z řevnické dětské party, která začala v okolí Berounky koncertovat kolem roku 2004.

Jak se hráči vyvíjeli, postupně spolu propluli žánry folku, bigbeatu, punku, rock'n'rollu, reggae a funku.

Inspirují se jak v ryzím james-brownovském funku, tak třeba v kytarovějších Red Hot Chili Peppers, s čímž se v jejich písních mísí klukovská hravost, surrealistická poetika i český smysl pro humor.

O funkovou euforii se Komety již řadu let dělí hlavně na pražské klubové scéně, kde mimo jiné zabodovaly v soutěžích Popo Band Battle či Futureline.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace