Co je Dudlík?

Festival, co pomáhá měnit životy.

Dudlík je multižánrový benefiční festival zaměřený na podporu sociálně či zdravotně znevýhodněných. Prostřednictvím koncertů a divadelních představení doplněných o přednášky každoročně na jiné téma podněcuje nejen k diskuzi. Již 5. ročník festivalu se letos zaměřuje na děti s poruchami autistického spektra (PAS). Chceš, abychom pomohli ještě víc? Přijď v říjnu za kulturou.

O nás

Organizační tým

Jsem čerstvým absolventem informatiky na UK. Živím se ťukáním do klávesnice a příležitostným mlácením hlavou o zeď. Ve volném čase pak rád mlátím boxovací pytel a občas udeřím i do strun na kytaře. Dudlík proto, že ne každý měl takové štěstí v životě jako já, tak se snažím jim tu cestu alespoň trochu usnadnit.

Petr Siegl

Jsem Karin a studuji medicínu. Mezi mé hlavní koníčky patří psaní všemi deseti prsty na počítači, které mě přivedlo až k simultánním přepisům pro neslyšící a nedoslýchavé osoby, kdy jsem si uvědomila, jaké mám obrovské štěstí, že nemám žádný zdravotní handicap. Dudlík pro bezbariérovost a lepší život všem!

Karin Cieslarová

Jsem Terka, studentka medicíny, co ve volném čase hraje amatérské divadlo a rozmlouvá spolubydlící koupi kapybary. Dudlik je pro mě projekt, který dává smysl a umožňuje pomáhat tam, kde je to potřeba.

Tereza Šikolová

PR tým

Jsem Kačka. Jsem z Artsu, takže do Dudlíku přináším čerstvej vítr jiný vysoký školy než je UK. Jsem umělec, co se musí živit penězma korporátu. Jsem naprosto neorganizovanej člověk co se snaží organizovat ostatní. Všude chodím pozdě - Dudlík proto, že mě tam maj rádi i přesto. Doufám. Ve volným čase si zahraju se svým amatérským divadelním souborem. Mým cílem je být pořád na dovolené.

Kateřina Cagalová

PR

Jsem Diana, dopoledne lítám v pomačkaným bílým plášti po nemocnici a odpoledne se svým kokršpanělem Joffem po kavárnách. Ráda organizuju všechny a všechno, ale život vždycky nenaplánujete. Dudlík je pro mě obrovská zkušenost a po těch třech letech už srdcová záležitost.

Diana Rochovanská

PR

Jsem Anča a už několik let pracuju v marketingu. Dobrých skutků není nikdy dost, a proto jsem se rozhodla zapojit se do Dudlíku a skrz jeho sociální sítě Facebook a Instagram pomáhat ostatním. Mám ráda cestování a sportování všeho druhu. V létě často běhám, jezdím na kole a chodím po horách, v zimě zase trávím čas na běžkách, lyžích anebo třeba sněžnicích.

Anna Dostálová

social media

Jsem Ellen, pro Dudlík zajišťuju divadelní sekci a merch. Pořád plavu v šálku s výběrovou kávou v některé z pražských kaváren, ustavičně mluvim s lidma a s knížkama. Na dobrou noc chodim swingovat. Když se směju, tak chrochtám, mračím se, když dostanu limonádu s brčkem a nesnášim chodit mimo zebru. Baví mne propojovat vzdělání se zábavou. A Dudlík je pro mne přesně takovou příležitostí.

Ellen Činková

divadelní sekce & merch

Jsem Tomáš a pokouším se studovat medicínu. Vedle toho se věnuju vedení skautů, grafice, kódování a webdesignu, několika medickým i zcela nemedickým projektům, hraní na kytaru, filmům, četbě a poslední dobou též manželskému životu. V ČR existuje mnoho dobrých benefičních festivalů, několik vyloženě skvělých… a pak je tu Dudlík.

Tomáš Korec

webdesign

Hudební sekce

Jsem Jarda a nestuduju medicínu. Hraju bigbít, trošku fušuju do rapu a točim pivo lidem, co studujou medicínu. Občas převedu důchodkyně přes přechod a občas jim, zvedaje se ze sedačky v MHD radím cestu. Dudlík dělám kvůli lidem, karmě a tomu dnu po festivalu, kdy se vzbudím a řeknu si, že jsme zas zandali poctivej ranec peněz pro děcka, co to potřebujou. Jou.

Jaroslav Poskočil

Jsem Ondra, více či méně nadšený student medicíny. Rád zpívám, hraju na kytaru, klavír či varhany. Ještě raději spím, a to téměř kdekoliv. Dudlík a jeho činnost mi dává smysl, proč se tedy nezapojit?

Ondřej Mikeš

Jsem Verča a nejradši ze všeho chodím po horách, zbylých 9 měsíců v roce studuji medicínu. Dudlík, protože během těch 9 měsíců chci pomoci i ostatním lidem dostat se NaHoru.

Veronika Pěstová

Přednášková sekce

Jsem Emílie, část života zasvěcuji snaze lékařkou se státi, další padá na oltář mých rozmarů- swing, role-playing a vydávání se tam, kam se ještě nikdo nevydal (většinou se ztratím). Názvem "Dudlík" jsem byla zprvu zmatená, jakmile jsem však pochopila oč běží, zatoužila jsem i já přiložit ruku k dobrému dílu.

Emílie Novotná

Fundraising

Ahoj, jsem Viktor, rád lezu po skalách a horách, sleduju veřejný dění, hraju na housle a tak. Dudlík jsem založil, protože můj život byl až moc pohádkovej. Taky studuju medicínu. Někomu pomoct je fajn pocit. :) Tak přijďte!

Viktor Šebo

fundraiser

Jmenuju se Josef a prvním rokem studuju právo. Do teď jsem lidem moc nepomáhal, tudíž je asi nejvyšší čas začít. Dudlík se mi líbí proto, protože je všestranný. Každý rok se zaměřujeme na jinou oblast, což je výhodné, protože to můžu dohnat na více místech.

Josef Chvojka

fundraiser

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace